תפריט
תפריט

אחסון אתרים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
תחשבו על זה. פניתם לחברת בניית אתרים, הם הקימו לכם יופי של אתר, עיצוב מדהים, אתר מיוחד במינו, הכול טוב, אבל איפה ימוקם האתר ובמילים מקצועיות- איזה אחסון אתרים יהיה לאתר הזה
אחסון אתרים זה הבית של האתר שלכם. הבית הזה חייב להיות מוגן ומגן, עמיד וחסין כדי שהאתר יהיה באוויר, יוכלו לגלוש אליו במהירות וחס וחלילה הוא לא ייפול. אתר נופל כי הוא מאוחסן על שרת רעוע, הרבה יותר גרוע מזה שהולך ההארד דיסק תאמינו לחברת אחסון אתרים מומחית.
השרת- עליו מתקינים את האתר הוא כמו איזה ארון שיש לו כל מיני מגירות אם תרצו, או קולב עם מתלים והאתר שלכם תלוי על אחד מהם. המתלה וגם הקולב צריכים להיות חזקים מאוד.

אתר עם קוד פתוח- אחסון אתרים

אתר נבנה באמצעות שפה שקוראם לה PHP ופלטפורמה המבוססת על קוד. יש אתר עם קוד פתוח ויש עם קוד סגור. אתר מבוסס קוד פתוח יכול להיות דרופל, וורדפרס או ג'ומלה ויש בו כבר מערכת ניהול תוכן.
כדי ששרת יעשה אחסון אתרים טוב, הוא צריך להכיל את השפה והקודים שיש לאתר. הוא צריך להיות מסוגל "לארח" אותו להכיר אותו. הוא צריך להיות עם יכולת הרשאה לכתיבה של תיקיות או קבצים, בקוד מוגן, בכך שהמערכות יעבדו בצורה חלקה ועוד. הוא צריך להגן על האתר, לגרום לו להיות באוויר ולדעת להעניק לו פתרון לכל התפתחות באתר.

אחסון אתרים זול יעלה לכם ביוקר!

כאשר אומרים אחסון אתרים זול, מתכוונים לאחסון אתרים שנעשה על שרת בחו"ל. בהודו למשל. עכשיו נכון שיש טכנולוגיה ואולי גם כבל רשת ממש טוב שעושה את התקשורת, אבל אתם לא יכולים להשוות את זה לשרת שנמצא למשל בחולון, או בהוד השרון או בכלל בישראל.
לרוב התקשורת של אתרים שיש להם אחסון אתרים בחו"ל, הרבה יותר אטית ביחס למהירות של אתרים המאוחסנים בארץ.
הדבר השני שבגללו לא משתלם לאחסן שרתים בחו"ל זה בגלל מה שנקרא בשפת הרחוב הכימיה שלכם עם נותני השירות של האחסון.
האם אתם מדברים באותה שפה? האם קל להשיג אותם? האם הם מבינים מה שאתם אומרים, או שאתם מתחילים כל היום לשלוח מיילים כדי שהם יגדילו את נפח האחסון כי בפעם האחרונה ששוחתם אמרתם להם אבל הם לא עשו את זה. בקיצור צרות באחסון אתרים. הרי כבר השקעתם בתהליך של מיתוג עסקי, יש לכם אתר באוויר. דאגו לו לאחסון כחול לבן.

נפח של אתר –אחסון אתרים

עמוד אינטרנט שוקל בממוצע כ2.3 מגה בייט אתר ויקפדיה למשל שמתאים גם למדינות העולם השלישי רק לשם השוואה, שוקל רק 49 קילו בייט.
בחמש השנים האחרונות משקל דף האינטרנט הפך לפי 3 ממה שהיה קודם, כך עולה ממידע באתר HTTP. עוד מצוין כי בשנת 2011 במחצית מהאתרים היה שימוש בפלאש ובאנימציות, והיום רק 17% מהאתרים משתמשים בזה.ועוד נתונים מן האתר הזה: 9% מנפח אתרי האינטרנט הם של תמונות, ב-60% מהם פונטים אישיים. (לפני 5 שנים היו 3% בלבד).

אחסון אתרים- בטוח וידידותי למשתמש!

אתר הוא דינמי ומכיוון שכך הוא גם נתון לשינויים ולהתפתחויות ולכן אחסון אתרים בארץ, מאפשר לבעל האתר להיות נגיש לחברת אחסון האתרים שלו, לשתף אותם בשינויים שהוא עושה ואף להתייעץ עמם על מה הוא יכול לעשות.התקשורת הרבה יותר נוחה, השפה מוכרת… והמענה הרבה יותר מיידי מאשר התקשרות עם חברת אחסנה בחו"ל. זה אולי עולה פחות, אבל בסופו של דבר מתברר כי שירות של אחסון אתרים כדאי לעשות בארץ עם חברת בניית אתרים המתמחה בנושא.
שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
מאמרים נוספים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792