תפריט
תפריט

זרם הפייסבוק!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כמה משתמשים ישראלים יש בפייסבוק ומהם הרגלי הגלישה שלהם? הלייק יש לציין הגיע 5 שנים אחרי שנפתחה הרשת ב-2004.

קשה לדמיין את החיים שלנו היום בלי רשת האינטרנט ויותר מכך- בלי הפייסבוק.
הפייסבוק זה המקום בו לכל אדם מכל מקום בעולם (שמתחבר לרשת) יש זכות להיות חבר בה, להכיר חברים חדשים, לנתק יחסים, ליצור קבוצות בעד או נגד, להביע את דעתו ולהרגיש שהוא יחד עם כל העולם בזרם הפייסבוק.

עפ"י נתונים ששחררה פייסבוק ב-2014 יש היום בישראל 3.9 משתמשים פעילים, 70% משתמשים ברשת מדי יום, 3 מיליון עושים את זה דרך המובייל.

פייסבוק אם כך הוא הצלחה מטאורית שקשה להאמין שמישהו חוץ מצוקרברג יכול לשחזר אותה. מי תיאר לעצמו שבשנת 2004 אז נפתחה הרשת נשב לנו ונתחיל לחמם את הכיסא, כל יום יותר ויותר שעות עד שבשנת 2015 יגלשו 4 מיליון ישראלים שאי אפשר יהיה לנתק אותם יותר מהדבר הזה שנקרא פייסבוק.
אז מה זה הדבר הזה שנקרא פייסבוק? ולמה כולנו שם, ולא רק אנחנו אלא כל העולם!

הנוחות הבלתי נסבלת של הסיפוקים המיידיים!

מאז שהטלוויזיה הפכה להיות רבת ערוצים, לאנשים יש מסכי קולנוע בבית ואת הטלפון הכי חכם ביד, עוצב דור שלא מוכן להשקיע דקה במה שלא מרגש אותו מאוד.

פייסבוק מרגש. יש סרטונים, יש פוסטים מעניינים, מגיבים לך, אתה מגיב , אתה באינטראקציה וכל זה קורא עכשיו כאן ומיד.

פייסבוק מחדש. לאנשים נמאס מחדשות בעיקר רעות, דרך הפייסבוק הם יכולים לסנן עפ"י הכותרות של אתרי החדשות, מה מעניין אותם ומה לא. אי אפשר היום להאכיל את הגולש בכל ידיעה חדשותית, היא חייבת להיות רעננה, חדשה וטרייה.

פייסבוק מצטלם. אנשים עברו מלקרוא דברים, להביט בתמונות. תמונה אחת שווה אלף, מילים ויש לה גם צבע ועומק ולפעמים היא בתחרות עולמית, אז זה בהחלט פוסט ששווה להשקיע בו לייק.
פייסבוק סוער. אתה לא לבד. אתה בפייסבוק עם עוד מיליוני אנשים. התחושה הפנימית שלך היא שאתה אחד מכולם, אתה אחד מה חבר'ה הטובים והמתקדמים האלה של הפייסבוק.

פייסבוק מחבר. הרבה זוגות הכירו דרך הפייסבוק וקברו סופית את אתרי ההיכרויות. דרך הפייסבוק בצורה נינוחה, לא תחת אווירה של אתר היכרויות אתה יכול להכיר מישהי, להציץ בתמונות עדכניות שלה (לא מגיל 18) ולהבין איזה ראש יש לה ואם הוא מתאים לך. איך תדע את זה ? בפוסטים, בתגובות. אתה תכיר אותה יותר מדי טוב. אתרי ההיכרויות לא מאפשרים את זה ברמה שזה נעשה בפייסבוק ובכל מקרה אתה נחשף לחיים שלה קשר ויכול להתרשם ממנה דרך דף הפרופיל שלה.

LOOK BACK  כי אתה חלק מההסטוריה

לרגל חגיגות העשור שלה לפני שנה השיקה פייסבוק אפליקצייה בשם:
LOOK BACK  המאפשרת לכל גולש ליצור סרטון עם כל החוויות שלו מאז שהוא בפייסבוק רוצה לומר: יש לך היסטוריה פייסבוקיסטית, תעד אותה! אין גבול ליצירתיות של פייסבוק כדי לגרום לאנשים להתאהב בפייסבוק כל פעם מחדש. גלישה לנצח נצחים.
בפברואר 2014 שחררה פייסבוק את PAPER אפליקציית חדשות ל-iOS אשר מאפשרת קבלת חדשות NEWS  של חברים משותפים ברשת כולל עדכונים ממקורות אחרים.

כמה חברים יש לכם בפייסבוק?

מדי יום מועלות לפייסבוק 350 מיליון תמונות. מספר החברים הממוצע לגילאי 18-24 עומד על 510 חברים. לבני 35-44 יש בממוצע 210 חברים ולבני 65 פלוס כ-110 חברים.
מדי יום נעשים 4.5 מיליארד לייקים.
מיהן המדינות המובילות במספר הגולשים: ארה"ב אחריה הודו, ברזיל ואינדונזיה.

בשנת 2013 עמדו רווחיה של פייסבוק על כ-1.5 מיליארד דולר והכנסות החברה בשנה זו היו 7.8 מיליארד.

פרסום בפייסבוק בזרם של היום עובד… ועובד נהדר!

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
מאמרים נוספים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792