תפריט
תפריט

כך תקדם את העסק שלך! המדריך המקוצר לבעל העסק החדש

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

רק לפני חודשים מספר ישבתם במשרד של מישהו אחר ועשיתם את המשימות שמקדמות עסק שהוא לא שלכם. אבל מהרגע שהחלטתם לקחת אחריות על החיים שלכם ולצאת לחיים של עצמאות, אתם מבינים עד כמה מורכבים הם פני הדברים נקודה ברמה הטכנית הבירוקרטית, קל מאוד להקים בית עסק בישראל. אבל כדי להביא את העסק למצב שיא ההצלחה אתם צריכים לעשות פעולות קידום אצל חברת פרסום באופן מתמשך, בעזרתם של אנשי צוות משרד שיווק מנוסה ולא כל ההשקעה שלכם בתשתיות העסק יכולה לרדת לטמיון. כדי לסייע לכם לעבור את השלבים הראשונים בתהליך הקידום של העסק יצרנו לכם מדריך מקוצר לעבודת קידום יסודית ומעמיקה לעסקים.

שילוב כוחות עם הטובים בתחום – שמקפיץ אתכם הלאה

 אנחנו חיים בעולם דיגיטלי וזו לא אמירה כללית או כותרת יפה, אלא הגדרת עבודה של ממש נקודה עם כל המערכות בעסק שלכם מבוססות על תקשורת דיגיטלית ואפילו העובדים כבר יכולים לעבוד מהבית אז אין שום סיבה שלא תפנו לעזרתו של משרד שיווק דיגיטלי כדי להקים את העסק שלכם ולפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. הרי גם הלקוחות שלכם בסבירות גבוהה מאוד, נמצאים אי שם ברחבי האינטרנט. אתם רק צריכים למצוא אותם בעזרת טקטיקות ואסטרטגיות הכי חמות בתחום השיווק הדיגיטלי. וזו היא משימה שמחייבת ניסיון מקצועי ברמה גבוהה מאוד.

ולכן, כמו בעלי עסקים רבים בישראל, גם אתם רוצים למצוא כבר בשלבים הראשונים להקמת העסק שלכם אנשי קידום ושיווק או מיתוג לעסקים מנוסים שכל ליצור לכם חשיפה דיגיטלית מרבית. כאשר אנחנו מדברים על חשיפה דיגיטלית, עבודתם של אנשי השיווק מתחלקת לשלושה תחומי עיסוק עיקריים:

קידום אורגני של אתר אינטרנט תהליך קידום אתרים אורגני (או בשמו המקצועי SEO)

הוא תהליך שמבוסס על הגדרות מנוע החיפוש גוגל לאיכות הגלישה באתרים השונים ברשת. תוך שימוש במילות מפתח ותוכן איכותי, בעזרת קידום אורגני אתם יכולים להביא את העסק שלכם לעמוד תוצאות החיפוש הראשון וכך ליצור תנועת לקוחות אורגנית אל עמודי האתר השונים שלכם.

קידום ממומן של אתר אינטרנט 

במקביל לעבודת הקידום האורגני, ניתן ואף מומלץ להשתמש גם בשירות המודעות הממומנות של חברת גוגל. במודעות אלו אתם יכולים לטרגט את קהל הידע ולבחור להציג מידע ממוקד מטרה, בפרק זמן שנתון לבחירה שלכם כך שיש לכם הרבה יותר שליטה על המידע שהלקוחות רואים ועל האופן בו האתר שלכם מוצג.

פנייה ללקוחות במדיות החברתיות – מותג מוצלח באינטרנט הוא מותג שיש לו תקשורת קבועה ואיכותית עם הקהל נקודה ואין דרך טובה יותר להתקשר עם גולשים כיום מאשר הרשתות החברתיות. אם חשובה לכם קהילת הגולשים, השקיעו מאמצים ביצירת עמוד פייסבוק מוביל שהקשר את הגולשים לאתר שלכם ויעזור לכם להביא תנועה אורגנית נוספת.

לאט ובזהירות – מקימים מותג חזק תודעתית

היתרון המרכזי של פנייה לעזרת משרד שיווק מבחינתם של בעלי העסקים הוא הניסיון המקצועי. גם אם אין לכם בכלל ניסיון בעולם השיווק, אתם יכולים לשמור על רמה מקצועית של שירותים ללקוח, בעוד משרד לשיווק יבצע בשבילכם את עבודת איסוף הלקוחות הסיזיפית נקודה בדיוק מסיבה זו ראוי לקחת את הזמן בתהליך החיפוש ולבחור משרד שיווק דיגיטלי שעונה על כל הדרישות שלכם ויכול להביא לידי ביטוי את העסק בצורה המסורתית הטובה ביותר. עם הזמן ההשקעה שלכם תישא פירותיה ואתם תבחינו בשינוי –  בכמות הלקוחות שמגיעים לעסק שלכם וברווחים שאתם מצליחים להגיע אליהם מידי חודש בחודשו.

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
מאמרים נוספים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792