מיתוג אסטרטגי

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בניית מותג עשויה להיות עבודה סיזיפית הכרוכה בהרבה שעות של מחשבה ותכנון, עבודה קפדנית על כל מסר פרסומי כזה או אחר הקשור למותג, עיצוב גרפי בצורה נכונה ועוד. חשוב להיוועץ ולהיצמד אל חברת פרסום מקצועית ומנוסה בבניית מותג. מיתוג אסטרטגי הוא הליך מיתוג הכרוך בבניית אסטרטגיה לטווח הקצר והארוך והאופן שבו ננהל את המותג שלנו ונציג אותו לקהל הרחב, האופן שבו הוא יוצג ומהם המסרים, היתרונות והאני מאמין שאנו רוצים להעביר כדי לשקף את המותג שלנו במודעות אצל הקהל הרחב.

בניית אסטרטגיית למיתוג נכון של העסק

בניית אסטרטגיה למיתוג נכון מתחיל באפיון בסיסי של מותג: מהו או מיהו המותג, מה סוג המותג, מה היתרונות שלו על פני מותגים דומים, מה המאפיינים של מותג מאותו סוג מאלה הקיימים בשוק, מהו קהל היעד של המותג ועוד. לאחר אפיון מלא של המותג שאנו רוצים לבנות וכל מה שכרוך מסביבו ניתן יהיה להתחיל לגבש ולאפיין את המסרים הפרסומיים, את עיצוב הלוגו ועיצובים נוספים הקשורים לעסק, מסרים שאנו רוצים להעביר ועוד.

עיצוב גרפי למיתוג העסק:

לצבעים ולעיצובים בעולם של מיתוג עסקי יש השפעה רגשית על אנשים. צבע אדום עשוי לסמן על דחיפות, תשוקה, אומץ ואפילו אהבה. כחול לעומת זאת נחשב לצבע מרגיע יותר, ירוק מתקשר יותר לכסף או לטבע ואילו סגול צבע המתאים לרוחניות. לכל צבע שיהיה בלוגו שלנו ובמסרים הפרסומיים שלנו תהיה השפעה על איך שנרגיש, מה שנזכור כשנראה את אותו לוגו של חברה, אותו באנר פרסומי שלה, פלייר או אפילו אריזה של המוצר. דאגו לתכנן היטב את העיצובים הגרפיים הקשורים למותג שלכם עם מחשבה מאחורי כל דבר מאחוריה. בחברות וארגונים גדולים אפילו הפונט שבו נכתב שם החברה בלוגו הוא משמעותי.

פרסום העסק באינטרנט:

מיתוג עסקי אינם מסתכם בעיצוב לוגו או בניית אפיון. המסרים הפרסומיים והאופן שבו תפרסמו את המותג שלכם יקבעו מה הקהל יחשוב וירגיש כשהוא יראה את הפרסומים. האם הוא יצחק? יזכור אתכם? יתעצבן? יפתח אנטיגוניזם או דווקא חיבור? אנו בחברת ג’נסיס מיתוג לעסקים מתמחים בבניית מותג החל משלב התכנון ההתחלתי ועד הקימה לחיים ויצירת הזהות של המותג בקרב הקהל הרחב. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

תוכן עניינים

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792