מיתוג לעסק חדש

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn

הקמת עסק חדש והבאתו לידי הצלחה זה לא דבר פשוט. מעל 95% מהעסקים החדשים שנפתחים נסגרים בתוך 5 שנים ולעתים אף בהרבה פחות זמן מכך. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שיזמים בתחילת דרכם העסקית לא נוהגים להשתמש באנשי מקצוע מנוסים כדי לעזור להם לבנות את המותג, לפרסם את המוצרים והשירותים שלהם בצורה נכונה ולהביא לקוחות. ללא לקוחות העסק לא יוכל להתקיים, ללא מיתוג חיובי ונכון המתבצע בצורה מקצועית קשה להביא לקוחות. מיתוג לעסק חדש הוא אתגר לא פשוט כיום עם התחרות הרבה שיש בכל תחום אבל לשמחתכם זה משהו שאנו לא רק מתמחים בו אלא משהו שאנו בחברת ג’נסיס ממש אוהבים לעשות.

גיבוש קונספט ויזואלי:

מיתוג עסקים חדשים יתחיל באפיון העסק ולאחר מכן גיבוש קונספט ויזואלי לעסק. כל האספקטים הוויזואליים כמו לוגו, כרטיס ביקור, פליירים, פולדרים, אריזת מוצר (אם מדובר במוצר פיזי), באנרים ותמונות שמפרסמות את המוצר/השירות באינטרנט ועיצוב שונים לאתר האינטרנט שלכם – כל אלו ועוד יהיו חלק בלתי נפרד מהליך המיתוג והפרסום של העסק. לצבעים יש השפעה על הרגשות, התחושות ולכן גם המחשבות של האנשים ולכן כל דבר צריך להילקח בחשבון בצורה הנכונה והמקצועית ביותר. זו הסיבה שלא תראו היום אתר אינטרנט של עורכי דין שנראה כמו אתר לילדים או כרטיס ביקור מקצועי שנראה כאילו ילד הכין אותו בצייר.

בניית תשתיות שיווק:

ללא תשתיות שיווק יהיה לכם בלתי אפשרי לשווק ולפרסם את העסק שלכם ו/או המוצרים והשירותים שלכם. לכן חשוב מאוד לבנות אתר אינטרנט מקצועי, דפי נחיתה, דף פייסבוק ופרופילים נוספים ברשתות החברתיות הרלוונטיות ולהתחיל להזין תכנים בפלטפורמות האלו כדי להתחיל ליצור מיתוג עסקי עם מסר וחזון שעוברים דרך התוכן אל הקהל.

המסרים השיווקיים ואפשרויות פרסום:

עיצוב לוגו זה לא מספיק כדי למתג עסק חדש והמסרים השיווקיים ואפילו טכניקות הפרסום שתשתמשו בהם יהיו אלה שיעצבו את המותג שלכם ואת דעת הקהל עליו. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לבנות ביחד אתכם את המותג שלכם מאפס ולעורר אותו לתחייה בצורה הכי מקצועית ונכונה שאפשר.

שתפו את המאמר
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
מאמרים נוספים
יועץ שיווק באינטרנט

מיתוג מחדש

אחת הסיבות שעסקים רבים נכשלים בתחילת הדרך יכולה להיות קשורה למיתוג שגוי של העסק ושל המוצרים והשירותים שלו. למעשה מיתוג עסקי מקצועי יכול להטיס את

קרא עוד »

מיתוג מוצרים

לא פשוט להכניס מוצר חדש לשוק. ברוב התחומים סביר להניח שיש מוצרים אחרים עם תכונות דומות או שעושים עבור הלקוחות אותו דבר או כמעט אותו

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792