תפריט
תפריט

מיתוג לעסק- מה זה אומר?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
הרבה אנשים לא יודעים בכלל מהו מיתוג עסקי ויש לכם נכסים שאין לאחרים שיכולים להפוך אותם למותג. מדובר על בעלי עסקים שיש להם עסק מאוד מצליח, ייחודי בתחומו, כזה שמציע שירות מיוחד או מוצרים ייחודיים ולכן יש לעסק כזה את כל התשתית להפוך למותג.
בעידן של היום כאשר האינטרנט עמוס בחוקרים פרטיים, מרחיקי יונים ובוני פרגולות, מה שעושה את ההבדל בין עסק מצליח לעסק מקרטע, זה לחלוטין תהליך של מיתוג עסקי.
אנשים התרגלו לפנות למותגים וזה אומר גם לעסקים ממותגים. עצם העובדה שהם ממותגים אומר עליהם משהו, על האיכות שלהם, הייחוד שלהם וזה מאוד משפיע על לקוחות בהחלטה שלהם לאיזה עסק לפנות ובהחלט עסקים ממותגים מקבלים הרבה יותר לידים וטלפונים מהאינטרנט מאשר עסק שלא עשה שום דבר עם האתר שלו שעומד כמו פיל לבן בים הגדול ברשת, ככה זה שעסק בוחר מיתוג עסקי.

יש לך עסק טוב? אז איך תהפוך למותג?

עסק טוב זה עסק שעובד. מדובר על משרד מעצבי פנים או מפעל לייצור תריסים, או מסגר שעושה מעקים מיוחדים עבודת יד. כלומר בעסק חייב להיות משהו שהוא הבסיס למיתוג עסקי של אותו עסק הזה וזה חייב להיות תמיד יתרון גדול שלו מול מתחרים שלו בשוק.
מסעדות למשל יכולות לבחור בתהליך של מיתוג עסקי ולא רק על בסיס התפריט שלהן אלא גם המיקום, הקונספט שיש מאחוריהן ולכן הרב מסעדות שרוצות שיבחרו בהן ואל באחרות, פונות לחברת מיתוג עסקי שגורמת לכך שהן יהיו מאוד פופולאריות ומבוקשות וזה הכול קשור למיתוג.

מה אנחנו עושים בשביל מיתוג עסקי?

חברת מיתוג דיגיטלית כמונו למשל, תאתר ראשית את היתרונות העסקיים שלך אם אתה עורך דין מומחה לגירושין או רופא אורטופד לניתוחי מפרק ירך, אם יש לך משהו מיוחד, או שאתה שאפתן ובעל רעיונות במקצוע שלך, אין ספק שהרבה לקוחות מחפשים אותך והם יכולים להגיע אליך היום דרך פרסום באינטרנט , דרך הרשת. ואיך מגיעים אליך דרך הרשת? מיתוג עסקי מנצח.
הדבר הראשון שאתה צריך כבעל עסק זה אתר אינטרנט שיעבוד בשבילך. אתר תדמיתי טוב יכול למתג אותך ואת העיסוק שלך, ואשר אתה מקדם אתר כזה, לא ירחק היום ואתה תופיע בדף הפותח של גוגל, הכול עניין של מיתוג עסקי שכובש את הרשת.

מה עוד אנחנו עושים בשביל מיתוג עסקי?

חברת מיתוג עסקי דיגיטלי כמונו יבצע עבורך מיתוג של כל הניירת שלך וזה כולל כרטיסי ביקור, דפים שלך לוגו שהוא חשוב מאוד בתהליך של מיתוג, ואם יש לך הרבה לקוחות ואתה צריך לשמר אותם, אין ספק כי ניוזלטר יעשה את העבודה והאתר שלך יתחיל לתקתק כסף…
שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
מאמרים נוספים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792