מיתוג סטארטאפים

Rate this post
החלום על הקמת חברת סטאראפ שתשבור את השוק הוא חולם שקורץ לרבים, אולי בשל העובדה שלעיתים רחוקות אנו נתקלים בכותרות מבצבצות מהעיתונים, המספרות על אקזיט של חברת סטאראפ כזו או אחרת, בסכומים של מיליוני ועד מיליארדי שקלים. ברוב המקרים, חברות הסטאראפ מצליחות להגיע לשלבי פיתוח המוצר, אולם המקום בו הן נכשלות הוא כניסה אל השוק ויצירת חשיפה רחבה וקשר עם הקהל/המשקיעים, ולשם כך סטארטאפים זקוקים למיתוג נכון, שיעזור בשלבי החדירה, גיוס ההון וההפעלה.

קצת נתונים יבשים –

  • בשני העשורים האחרונים קיימת נהירה גדולה של יזמים אל עולם הסטארטאפ. בהתאם לכך, כמות הסטארטאפים אשר ממתגים את עצמם מראש כדי לבלוט מעל השאר הולכת וגוברת.
  • על פי מחקר שבוצע בשנה האחרונה, למעלה מ-46 אחוזים מחברות סטארטאפ שהוקמו בשנים האחרונות, נסגרו ואינן פעילות עוד, ואלו שפעילות, נמצאות בשלבי פיתוח שונים.
  • מבין החברות שאינן פעילות רק 14 אחוזים נרכשו על ידי גורמים אחרים, ומתוכן, רק מחצית החברות נרכשו בסכום הגדול מסך ההשקעות בחברה.
  • מתוך סך כל החברות שפעילות כיום, רק כ-2.5 אחוזים מהחברות מוגדרות כמצליחות. כאשר המדד לקביעת חברה מצליחה עומד על סך מכירות שנתיות של 100 מיליון דולר ומעלה או לחלופין על העסקת מאה עובדים לכל הפחות.
רוצים לנחש איזה אחוז מתוך הסטארטאפים המצליחים בחרו למתג את הסטארטאפ שלהם אצל חברה מקצועית? (ספויילר: יהיה קשה מאוד למצוא סטארטאפ לא ממותג שהנו גם סטארטאפ מצליח…).

מה תשיגו בעזרת מיתוג סטארטאפים נכון?

בעזרת השקעה במיתוג הסטארטאפ שלכם תוכלו לגייס כמויות גדולות של כסף, היות ומיתוג סטארטאפים מקצועי יעזור לכם לקדם את הסטארטאפ בצורה יעילה ולהעביר את המסר השיווקי והתדמיתי הנכון והמתאים ביותר לקהל היעד. מיתוג נכון יעזור לכם בכמה ערוצים עיקריים –

1. יכולות גיוס הון

חברות מצליחות בתחום הסטארטאפ הן חברות שמצליחות להתקיים באופן עצמאי ולשרוד. אולם ישנן חברות שנמצאות בשלבי פיתוח ואינן עוסקות במכירות ולכן צריכות את עזרתם של משקיעים. בעזרת פלטפורמת מיתוג איכותית, תוכלו לתמצת את המסר שאתם מעוניינים להעביר לכדי מותג וככל שהמסר ברור יותר ופונה בצורה המתאימה אל קהל היעד, יכולות גיוס ההון שלכם ישתפרו היות והתדמית תהיה ברורה כמו גם האסטרטגיה השיווקית. רק כדי לסבר את האזן, קבלת מימון הון סיכון תגדיל באופן ניכר את סיכוייכם לשרוד זמן רב יותר בשלבי הפיתוח השונים, בהשוואה לחברות שלא מקבלות מימון דומה.

2. הצגה של הרעיון בפני משקיעים

המציאות בשטח היא שכיום, ישנן חברות ששורדות נטו הודות לכספם של המשקיעים אשר מאמינים במותג שאתם מייצרים. חברות אלו עברו את שלב הפיתוח אך עדיין לא הצליחו ליצור תזרים מזומנים חיובי ולנווט את החברה בהצלחה בעולם העסקי. לכן כל רעיון, או במילים אחרות סטארטאפ, יש לעטוף במעטפת מיתוג שלמה וייחודית כבר החל מהשלב הראשון, כי רק בעזרת מיתוג סטארטאפ ניתן באמת להציג את הרעיון בצורה הטוב ביותר בפני משקיעים ולגייס כספים שיעזרו לכם להתגלגל עד ההצלחה הרצויה.

3. הגדלת הסיכוי להצלחת הסטאראפ

למשקיעים ותאגידים שונים ישנו מקום מרכזי, והצלחת סטארטאפים לא פעם תלויה בהם באופן ישיר. על ידי פנייה לחברה המתמחה במיתוג סטארטאפים, אנו נעניק לכם מעטפת מיתוג ייחודית ואיכותית ונעשה הכל כדי שהמוצר שלכם ימשוך את תשומת ליבם של המשקיעים ויניע אותם לפעולה, מה שיגדיל את הסיכויים להצלחת הסטארטאפ.

מעוניינים במידע נוסף על מיתוג סטארטאפים? צרו אתנו קשר עוד היום וזכו למיתוג איכותי וחסר פשרות שיוביל לתוצאות הרצויות!

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

מיתוג עסקי

לפני מיתוג ואחרי מיתוג !

Rate this post חשיבות המיתוג לעסק עסק אשר אינו מתחדש ומתאים את עצמו לתקופה המודרנית סביר שלא יצליח לשרוד בעולם העסקים המודרני. והעת המודרנית מייחסת

קרא עוד »
מיתוג עסקי באינטרנט

מיתוג עסקי באינטרנט

Rate this post מהו מיתוג עסקי באינטרנט? וכיצד אתר באינטרנט יכול לשמש ככלי שיווקי? התשובה לשאלות אלו היא חד משמעית – בניגוד לדרכים ישנות בהן

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות