משרד פרסום דיגיטלי מה זה אומר?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

פעם (זה נשמע כמו היסטוריה ובעוד שנה זה ישמע כמו פרהיסטוריה) כל משרד פרסום חי ונושם את המדיה הכתובה, האלקטרונית ומי בכלל חלם שיום אחד נשב רובנו מול המחשב וננהל את החיים שלנו צמוד אליו, וככל שיותר צמוד כך יותר מעודכן.

ובהיותנו הדור של האינטרנט וכיוון שהכול קורה שם ובעיקר שם, גם עולם הפרסום עשה 360 מעלות והבין שמה שהיה היה, נכון- לא ציפינו שזה יתפוס, שזו תהיה מהפיכה כזו עצומה, שהעולם יחיה וינשום אינטרנט 24 שעות ביממה,  אבל עולם הפרסום האמיתי החי והשוקק זה כבר לא שלטי חוצות וקמפיין בעיתונים, עכשיו זה בעולם הדיגיטלי ומה שקורה שם זה הדבר הכי חשוב ומי שרוצה למכור משהו, ומי שרוצה להגדיל את קהלי היעד שלו, לשווק, להמציא ואולי גם להתעשר חייב להבין שהפרסום היחידי שעובד היום הוא ברשת. כל בעל עסק רוצה חבילת מיתוג עסקי המותאמת אישית לעסק שלו כדי להפוך את העסק למותג מנצח. לכן כל משרד פרסום דיגיטלי שיודע משהו – יודע בדיוק במה להתעסק.

משרד פרסום דיגיטלי – אתר, קידום, קמפיין!

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת ואנחנו פונים אליכם בעלי עסקים קטנים, וחברות. מסעדות, משרדי אדריכלות, רופאי שיניים, עורכי דין, מעצבי שיער- אתם לא תוכלו להחזיק מעמד הרבה זמן בלי אתר נורמלי, בלי קידום לאתר הזה, בלי נראות ושקיפות ברשת. בלי שיתופי פעולה, בלי תוכן והחלפות קישורים בלי קמפיין בגוגל ובפייסבוק כי האינטרנט הוא זה שקובע היום את החיים של העסק שלכם, ואתם חייבים להתחבר אל הרשת הזו שעד שאתם חושבים אם לעשות שיווק בפייסבוק, המתחרים שלכם כבר סופרים את הכסף הגדול מהקמפיין האחרון. ככה זה בדיוק ולכן יש לפנות אל משרד פרסום דיגיטלי כדי לשווק את העסק הכי טוב ברשת!

פרסום דיגיטלי ואינטרנט זה לא רשת ב’…

אינטרנט יש להבין זה לא איזה טכנולוגיה שאתם יכולים להתעלם ממנה. גם אם אתם לא תומכים בישיבה ממושכת מול המחשב, גם אם זה נראה לכם לא בריא, בזבוז זמן, לצעירים בלבד וכו’ עליכם להבין דבר אחד- אינטרנט זה הדבר שמושיב היום מיליוני אנשים בכל העולם וגם בארץ מול המחשב, ואם אתם רוצים להגיד משהו לאנשים, אתם תמצאו אותם רק במקום אחד- מול המחשב. אז גם אם אתם לא מבינים איך כל הפעלול הזה עובד, ואיך כולם נמצאים ברשת ולמה, אתם מוזמנים לנסות את משרד פרסום ג’נסיס. משרד פרסום דיגיטלי ואנחנו נוכיח לכם שלרשת האינטרנט יש היום קשר לחיי רווחה, עושר, הצלחה של עסקים, חשיפה והגדלת מכירות.

האינטרנט זה לא עולם אחר- זה העולם האמיתי, נכון אין בו פרחים עם ריח וגם לא ים אחד אפילו, אבל כל העולם נמצא באינטרנט ועולם הפרסום היום הוא בעולם הדיגיטלי כי מהו בעצם פרסום באינטרנט אם לא סוג של רכילות שעוברת מפה לאוזן, אז תגידו לנו אתם, מה אתם חושבים שכל האנשים שיושבים מול המחשב עושים? הם מחפשים רופא, שרברב, רכב להשכרה, עורך דין אזרחי, שטיח פרסי, טיול לחו”ל ומה נראה לכם שאם לא תעשו לעסק שלכם פרסום באינטרנט מישהו יגיע אליכם בכלל? איך בדיוק? עכשיו שאתם יודעים בדיוק מה זה משרד פרסום דיגיטלי. תחשבו על זה ותרימו אלינו טלפון כי יש לנו אחלה קמפיין בשבילכם וגם איזה לוגו חדש על הדרך המתאים בדיוק לעסק הממותג החדש שלכם.

תוכן עניינים

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792