תפריט
תפריט

סוכנות דיגיטל – למה רצוי לעשות במקום אחד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מי שעוקב אחר עולם הפרסום, לא רק הישראלי, גם עולם הפרסום הבינלאומי, יכול לראות שיותר ויותר חברות מציעות לנו אופציות מלאות, כלומר, מגוון שירותים תחת קורת גג אחד. זה נכון הן לגבי שיווק ופרסום בטלוויזיה, רדיו, עיתונות ובשנים האחרונות גם באינטרנט בסלולר, מה שמכונה קידום ופרסום דיגיטלי.

זה לא מפתיע, שכן יש קשר בין העולמות השונות, ובמובן מסוים אחד מזין את השני או משלים אותו, אך זה עדיין מעורר עניין מאחר ועד לפני תקופה לא ארוכה, היתה הפרדה בין התחום הדיגיטלי לתחומים אחרים. היום לעומת זאת, חברות שמתעסקות בפרסום ושיווק מציעות אופציות של פרסום דיגיטלי, מצד שני יש לומר, חברות שמתעסקות בפרסום באינטרנט, לא מציעות בהכרח שירותים נוספים.

סוכנות דיגיטל אשר מציעות שירותים באינטרנט ובסלולר, מספקות ללקוחות שלהן, כאמור, את כל השירותים הנדרשים בתחום. בין אם זה אומר פרסום בגוגל, פייסבוק, פרסום ברחבי האינטרנט באתרים שונים, דיוור ישיר ועוד. לא מעט סוכנויות מציעות גם שירות של בניית אתרים, מיתוג לעסק, עמודים עסקיים, דפי נחיתה ועוד. כלומר, גם אם הן לא מציעות שירותי פרסום ושיווק נוספים, הן כן מציעות את כל השירותים במקום אחד. ֿ

אם אנחנו בוחנים מה אנחנו מקבלים דרך סוכנות דיגיטל, או מה אנחנו מקבלים דרך חברת פרסום ושיווק, אנחנו בעצם יכולים לראות שבשני המקרים אנחנו נהנים משירותים מלאים תחת קורת גג אחד, אך בשני המקרים מדובר על שירותים שונים, אשר בתוך המסגרת שלהם, משלימים אחד את השני ומזינים אותם. אי אפשר לפרסם היום ברדיו ובטלוויזיה, ולא להיות נוכח ברשת, כפי שאי אפשר לפרסם ברשת מבלי להקים אתר או מבלי להשתמש בכל הפלטפורמות של הפרסום.

כיצד שירות במקום אחד יכול לעזור לנו

לא צריך להיות גאון שיווקי או גאון בעולם הדיגיטל בשביל להבין את המשמעות של קבלת שירות במקום אחד. הרי אם אנחנו מפזרים את כל השירותים תחת סוכנויות שונות, אזי שאנחנו גם נתקשה להוציא לאור את התוכנית שלנו, מבחינה לוגיסטית, פרקטית, וכן יהיו הבדלים בין מה שכל גורם יציע לנו.

לכן אנחנו נרצה שגורם אחד יעבוד איתנו, ישלוט על כל התהליך וינהל אותו מולנו, מבלי שנצטרך לנהל אותו מול כמה וכמה גורמים ולוודא שהם נמצאים בקשר אחד עם השני.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, זה יצירת התוכנית והקשר בין הפלטפורמות השונים. אנחנו צריכים שיהיה קשר, על מנת שדבר ישלים את השני, על מנת שנוכל ליצור תוכנית שלמה שפרט אחד ישלים את השני, וייצור מעטפת שלמה שתתאים לצרכים ומטרות שלנו.

לסיכום, כשאנחנו מחפשים סוכנות דיגיטל כמו ג'נסיס, עלינו לוודא שאנחנו מקבלים את כל השירותים במקום אחד, שיש לנו תוכנית עבודה אחת, שקושרת את הכל ביחד בצורה שלמה וכוללת.

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
מאמרים נוספים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792