עיצוב לוגו לחברה

Rate this post

אינכם בטוחים כיצד הכי כדאי להציג את החברה שלכם? רוצים לעצב לוגו שיזוהה עם החברה שלכם בצורה הטובה ביותר וידבר אל קהל היעד? מחפשים כיצד יזכרו אתכם תוך שניה, כשיזדקקו לשירותים שלכם?

ב- ג'נסיס נעצב לכם לוגו המותאם לחברה שלכם על הצד הטוב ביותר תוך כדי שימוש בחשיבה שיווקית ויצירתית ובטכנולוגיה מתקדמת!

עיצוב לוגו נכון – הסמל של החברה

עיצוב לוגו לחברה מצריך מחשבה מדוקדקת ושימת לב לפרטים, כמו זהותו של העסק ומאפייניו השונים והתייחסות אליהם כאל חלק בלתי נפרד מהחברה, רוח העסק, החזון שלו ועוד – עליהם יבוסס הלוגו הנבחר. לפרטים אלו ישנה חשיבות יתרה ולו רק בגלל העובדה הפשוטה והיא, שהלוגו עתיד להופיע באופן אחיד על גבי כל כרטיסי הביקור של החברה, הניירת, המוצרים, העלונים לצרכן ואף על המדים של העובדים ולכן כדאי שהלוגו ייצג את החברה בצורה טובה ונכונה – הן כלפי הלקוחות והן כלפי העובדים בארגון.

הלוגו עוזר בהגשמת יעדים

מכיוון שעיצוב לוגו הוא חלק ממיתוג עסקי של החברה, כל הליך של עיצוב לוגו לחברה מתחיל במחשבה על רעיון לקו העיצובי אשר עיקרו מבוסס על זהותה של החברה ועל התחומים בהם היא נבדלת מחברות אחרות. לאחר שהרעיון ללוגו הוגדר, זה הזמן לחשוב על העיצוב הגרפי שלו ועל בחירת צבעוניות שתשקף את החברה בצורה הטובה ביותר. חשיבות נוספת בעיצוב לוגו ניתנת לקהל היעד של החברה ומתן מענה לשאיפות ולצרכים שלו, כאשר הלקוחות הפוטנציאלים לא פעם אף עומדים במרכז האסטרטגיה השיווקית. חשיבה על עיצוב לוגו אתו קהל היעד יוכל לחוש הזדהות היא הכרחית, מכיוון שבסופו של דבר, התעניינות מרובה מצד קהל היעד, הוא היעד אותו אנו רוצים להשיג.

ג'נסיס  – המותג העסקי לו אתם זקוקים

הלוגו הנו חלק בלתי נפרד מהמיתוג העסקי של חברות שונות ולוגו מוצלח לחברה שלך מתחיל בשירות מקצועי ל- עיצוב לוגו.

צוות הקריאטיב של ג'נסיס יפיק עבורכם לוגו חברה מנצח – ביצירתיות ובאיכות בלתי מתפשרות.

צרו קשר עוד היום בטלפון 03-5361513 ואנו נשמח למתג את החברה שלכם להצלחה.

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

מיתוג עסקי

לפני מיתוג ואחרי מיתוג !

Rate this post חשיבות המיתוג לעסק עסק אשר אינו מתחדש ומתאים את עצמו לתקופה המודרנית סביר שלא יצליח לשרוד בעולם העסקים המודרני. והעת המודרנית מייחסת

קרא עוד »
מיתוג עסקי באינטרנט

מיתוג עסקי באינטרנט

Rate this post מהו מיתוג עסקי באינטרנט? וכיצד אתר באינטרנט יכול לשמש ככלי שיווקי? התשובה לשאלות אלו היא חד משמעית – בניגוד לדרכים ישנות בהן

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות