תפריט
תפריט

עיצוב לוגו לעסקים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
המרכז בכל עסק הוא הלקוח, לכן יש להתייחס אל מיתוג ובחירת הלוגו כאחת המשימה החשובות ביותר בעסק. עיצוב לוגו לעסק הוא משימה הדורשת מומחיות רבה ולא פחות חשוב מכך יצירתיות מיוחדת, מעל כל אלו, מרחפת המקצועיות וההקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עיצוב הלוגו מתחבר באופן ישיר לאסטרטגיה ולחזון החברה וככזה כל פרט בו נעשה תוך מחשבה עצומה.
מיתוג עסקי דרך מיתוג לוגו על קופסאות

מה כולל תהליך עיצוב הלוגו לעסק?

תהליך עיצוב הלוגו מתחיל בהגדרת המאפיינים הכלליים והייחודיים של העסק, בהגדרת הצרכים שלו, היעדים, המסרים שהוא מעוניין להעביר ללקוחותיו עד ירידה לפרטים כגון כיצד הוא מעוניין להציג עצמו, מה התכונה שהוא רוצה להציג בלוגו או ליתר דיוק, בחירת התכונה שכדאי לו מבחינה שיווקית להעביר בלוגו, התכונה שתרצה את הציפיה של מירב הלקוחות. אין זה מספיק לעצב לוגו בפן האמנותי ולוודא שאין דומה לו בשוק, אלא יש לעצב את הלוגו המתאים ביותר לחברה ולצרכיה תוך הקפדה על הסטנדרטיים העיצוביים הגבוהים ביותר. בעלי העסקים שותפים מלאים בהליך העיצוב ולרוב יעוצבו מספר לוגואים בטרם ייבחר האחד בשיתוף פעולה.

בבואנו לעצב לוגו יש להתייחס לפרמטרים רבים נוספים – הצורה הסופית צריכה להיות פשוטה וקליטה לעין, גם כאשר אינה בשדה ראייה, הלקוחות צריכים להיות יכולים להיזכר בה, יש לייחס חשיבות לצבעים, כל צבע מעביר מסרים תת הכרתיים ללקוחות ומומלץ לבחור את המסר הנכון, כמו כן, יש לבחון כיצד הלוגו נראה על מגוון מרקמים שיודפסו בעתיד, כיצד הוא ייראה בהגדלה, בהקטנה, האם תהייה מספיק ברורה לעין ועוד.

עיצוב לוגו ב- Genesis

חברת Genesis צברה ניסיון רב וארוך שנים ב- עיצוב לוגו לצד מיתוג עסקים.  צוות מומחה ומקצועי יעסוק לא רק בפן האסתטי והאמנותי של עיצוב הלוגו שלכם, אלא גם ובעיקר בנושא השיווק והאסטרטגיה העסקית להשגת הלוגו המושלם. עיצוב לוגו מנצח הוא כזה אשר ישרת מטרות רחבות ולשנים ארוכות את החברה שלכם ועל ידי כך ימקסם את רווחיה.

רוצים גם אתם לעצב לוגו מנצח אצל המומחים? צרו קשר עוד היום עם חברת Genesis – ותתחילו ליהנות במהרה מיתרונותיה הרבים של חברה ממותגת!

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים

מיתוג אישי- יתרונות

מיתוג אישי

מיתוג אישי- יתרונות לכל חברה ועסק יש את הייחוד שלה. כאשר היא תרצה לעשות תהליך של מיתוג אישי, היא תבליט את היתרונות שלה, כדי שידעו

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792