פתרון מדהים להשארת פרטים דרך המובייל

Rate this post

השארת פרטים בשני קליקים.

מתי בפעם האחרונה שמעתם מישהו אומר "אני אוהב למלא טפסים באינטרנט!" ?

אם אתם חיים בכדור הארץ, כנראה שאף פעם, אבל חבל – כי טפסים אינטרנטיים הם דבר חשוב מאוד, השארת הפרטים בצורה מפורטת וללא טעויות מספקת לנו המפרסמים את האפשרות לקבל את הפניה מהגולשים במהירות וביעילות. בדיוק כמו לקבל פנייה מלקוח עקב עיצוב לוגו מוצלח.
מילוי טפסים באינטרנט הינו דבר מתיש במיוחד לאנשים המשתמשים בעכבר ומקלדת, אך אפילו מתיש יותר לאנשים המשתמשים בסמארטפון שלהם, מחקרים מראים כי 37% מהגולשים שהחלו למלא טופס מהסמארטפון נטשו באמצע התהליך.

ולשם כך מצאנו פיתרון! Facebook Lead Ads!
 

הלקוחות שלכם לא צריכים להקליד כלום.הליך ה Lead Ads הופך את מילוי הטופס לקל במיוחד, בלחיצת כפתור אחת כל הטופס מתמלא באופן אוטומטי מתוך הנתונים אשר הלקוחות שלכם מילאו בשלב פתיחת חשבון הפייסבוק שלהם. משמע אימיילים, טלפונים ואפילו כתובת מגורים.
כמו תמיד, פייסבוק דואגת שפרטיות הלקוחות שלכם לא תיפגע לעולם, כך שהשימוש במודעות אילו הינו בטוח לגמרי!  פרסום בפייסבוק עובד!

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

מיתוג עסקי

לפני מיתוג ואחרי מיתוג !

Rate this post חשיבות המיתוג לעסק עסק אשר אינו מתחדש ומתאים את עצמו לתקופה המודרנית סביר שלא יצליח לשרוד בעולם העסקים המודרני. והעת המודרנית מייחסת

קרא עוד »
מיתוג עסקי באינטרנט

מיתוג עסקי באינטרנט

Rate this post מהו מיתוג עסקי באינטרנט? וכיצד אתר באינטרנט יכול לשמש ככלי שיווקי? התשובה לשאלות אלו היא חד משמעית – בניגוד לדרכים ישנות בהן

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות