עיצוב לוגו קוסמטיקה – על מה חשוב להקפיד?

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
עיצוב לוגו קוסמטיקה

כיום יש לא מעט קוסמטיקאיות אשר מתחרות על ליבן של נשים שונות המבצעות טיפולי אסתטיקה. אך מכיוון שיש לא מעט קוסמטיקאיות שונות, הבחירה בין קוסמטיקאית אחת לאחרת היא קשה במיוחד. לא מעט לקוחות בוחרות את הקוסמטיקאית על פי הלוגו שלה. עיצוב לוגו קוסמטיקה הוא הרבה יותר חשוב ממה שנדמה לכם כעת. אך על מה אתם צריכים להקפיד כאשר אתם דואגים ללוגו שיהיה לוגו מנצח?

הלוגו חייב להמחיש את העיסוק העיקרי

לכל קוסמטיקאית יש את התחומים שבהם היא שולטת יותר, ואת התחומים שבהם היא שולטת פחות. עיצוב לוגו קוסמטיקה מחייב לשים לב לכל אותם תחומים התמחות שיכולים להיות האקס פקטור. אם אתם תבליטו את התחומים האלה בלוגו, אולי תוכלו להביא לא מעט לקוחות שישימו לכך לב. הלוגו חייב להיות כזה שיהיה ניתן להבין בדיוק מה הקוסמטיקאית מבצעת, ואפילו מה היא לא מבצעת. 

עיצוב לוגו קוסמטיקה בצבעים נשיים

קחו בחשבון כי מרבית הלקוחות שעומדות לראות את הלוגו הן נשים, ולכן הלוגו חייב לקלוע לטעם הנשי. אומנם בשנים האחרונות ישנה עלייה בכמות הגברים שמבצעים טיפולים קוסמטיים אך זה עדיין לא העיקר. ברגע שהלוגו יהיה מותאם לקהל הנשי, כל קוסמטיקאית תוכל לראות כיצד הביקוש רק עולה בהתאם. אם הלוגו לא יתאים לקהל הנשי, לא מן הנמנע כי לא מעט לקוחות יפספסו אותו.

הלוגו צריך להיות מיוחד ושונה

כמו שכבר אמרנו יש לא מעט קוסמטיקאיות, ולכן עיצוב לוגו קוסמטיקה חייב להיות קצת שונה מכל מה שכבר קיים. ברגע שיהיה לקוסמטיקאית לוגו שהוא קצת אחר מכל הלוגואים האחרים הוא יתפוס את העין. זוהי הסיבה שמוטב לבחור מעצב גרפי מיומן, כזה שתוכלו לסמוך עליו שהוא יספק את הסחורה. אם יהיה לך עוד לוגו רגיל כמו כל שאר הקוסמטיקאיות, לא בטוח שהוא יספק את הסחורה.

הלוגו חייב להתאים לקליניקה

לא מעט קוסמטיקאיות שוכחות לבצע התאמה בין עיצוב לוגו קוסמטיקה לבין הקליניקה שבה מתבצע הטיפול. קחו בחשבון כי הלוגו הוא הפנים של העסק, אך הקליניקה היא המקום שבו הטיפול מתבצע. ברגע שתהיה התאמה בין הלוגו עצמו לבין הקליניקה, יהיה ניתן להרוויח מהשילוב לא מעט תועלת. כל בחורה שתראה את הלוגו, תוכל מיד גם להתרשם מהקליניקה ולהבין בדיוק לאיזה מקום היא מכניסה את עצמה.

עיצוב לוגו קוסמטיקה לא מעצבים בזול

אומנם ישנו רצון להשיג מעצב גרפי זול שיעצב לוגו במחיר לכל כיס. אך עלייך לקחת בחשבון כי על לוגו זול תצטרכי לאחר מכן לשלם ביוקר. כמו שכבר הבנת יש לא מעט קוסמטיקאיות בשוק, והלוגו שלך חייב להיות כזה שאי אפשר להישאר אליו אדיש. השקיעו מה שנדרש כדי שתוכלו להשיג את הלוגו שיעיף את העסק קדימה עם מיתוג מנצח המותאם לעסק באופן הטוב ביותר.

יש לא מעט פלטפורמות שבהן ניתן לעצב לוגו לקוסמטיקאיות. אך בפועל הבחירה החכמה ביותר תהיה לבחור במעצב גרפי מיומן שיבצע את העבודה. מדובר על איש מקצוע שחי ונושם את עולם העיצוב, ולכן הוא יוכל לספק את הלוגו שתמיד חלמתם עליו.

אומנם העיצוב של הלוגו אמור להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים, אך בפועל כל קוסמטיקאית חייבת לקחת חלק פעיל בתהליך העיצוב. הלוגו אמור בשורה התחתונה להיות כזה שהוא ממחיש בצורה הכי טובה את השירות ואת סוג הטיפול שאותו הקוסמטיקאית מעבי

העלות של עיצוב לוגו משתנה בין מעצב גרפי אחד לבין מעצב גרפי אחר. לרוב העלות של לוגו בסיסי אמורה לנוע בין 500-1000 ₪, ויש מעצבים שדורשים על עיצוב לוגו יוקרתי 1500-2500 שח. כך שאם תרצו לקבל הצעת מחיר, תוכלו לעשות זאת בצורה מסודרת אל מול המעצב.

מה שאמור לעניין אתכם הוא שהלוגו יהיה ברמה הרצויה כדי שתוכלו להשתמש בו מיד לאחר שהוא מוכן. לרוב עיצוב של לוגו אמור לקחת מספר ימים, אך אם מדובר על לוגו מורכב זה עשוי לקחת גם שבוע פלוס. אך מבחינתכם הזמן הוא אלמנט משני, הכי חשוב שתקבלו לוגו איכותי.

שתפו את המאמר
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
מאמרים נוספים

מיתוג מוצרים

לא פשוט להכניס מוצר חדש לשוק. ברוב התחומים סביר להניח שיש מוצרים אחרים עם תכונות דומות או שעושים עבור הלקוחות אותו דבר או כמעט אותו

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 03-5361513