אמנת שירות

חברת ג’נסיס פרסום ומיתוג בע”מ, ההנהלה וצוות העובדים מתחייבים בזאת כי פרויקט הפרסום או המיתוג שלכם ינוהל בצורה האפקטיבית ביותר ויהווה עבורכם חוויה מועילה ואפקטיבית. יחד עם לקוחותינו, נקדם תהליך שיוביל ללמידה משמעותית, בחינת העסק מזוויות מקוריות ומרעננות והגעה משותפת לתובנות חדשות.

כידוע, תחום הפרסום הדיגיטלי הנו תחום מורכב ורבות הפעמים שבהן ללקוח כמעט ואין אפשרות לדעת מהו טיב המוצרים הנרכשים. חברת ג’נסיס משקיעה משאבים רבים בפיתוח ומקדישה תשומת לב מיוחדת לכל הנוגע לשימוש בטכנולוגיות החדישות והאיכותיות ביותר, אנו מפתחים תוכנה שקוד המקור שלה פתוח ונגיש לכל מי שחפץ בו והוא חופשי לשימוש.

אנו מבטיחים לבצע עבורך את הפרויקט בצורה המקצועית והיסודית ביותר, החל משלבי ההיכרות הראשוניים של אפיון המותג ועד לשלבים המתקדמים של תכנון האסטרטגיה ויישומה.

אנו מתחייבים בזאת, כי כל אנשי ונשות המקצוע המעורבים בפרויקט שלך הנם מומחים, בעלי רקע רב וניסיון בתחום. הצוות המקצועי שלנו יבצע את עבודתו נאמנה, תוך שימת דגש על המטרות שהוגדרו לפרויקט והשגתן.

אנו מתחייבים לשקיפות מלאה בכל הנעשה ולעדכון הלקוח/ה באמצעות פגישות ודוחות דיגיטליים מפורטים ומדויקים, בכל זמן מבוקש.

חברת ג’נסיס מתחייבת ליחסי אנוש ואחריות אישית תוך שאיפה לעמידה בלוחות הזמנים והצגת מרב האפשרויות השונות בתחום המיתוג והפרסום.

מטרתנו היא להפוך את לקוחותינו למובילי השוק, כלומר לייצר בידול עסקי משמעותי ביניכם לבין המתחרים, להגדיל לחברתכם את המכירות ולדאוג לייצר עבורכם את התדמית העסקית הנכונה והמיטבית ביותר עבור המותג שלכם.

על החתום, צוות חברת ג’נסיס פרסום ומיתוג בע”מ.

Asset 1

מקצועיות

עובדי החברה ייעצו ללקוח באופן מקצועי ויסודי על מנת לשרת נאמנה את צרכיו ויספקו שירות ברמה הגבוהה והיעילה ביותר תוך שיפור מתמיד.

Asset 2

זמינות ונגישות

עובדי החברה יהיו זמינים עבור הלקוח ויספקו מענה מהיר על פי זמני התגובה המקובלים בחברה.

Asset 3

אמינות

עובדי החברה יפעלו ביושר ובכנות מלאה ויהיו לויאליים כלפי החברה וכלפי הלקוח.

Asset 4

אדיבות

עובדי החברה ינהגו כלפי הלקוח בכבוד והערכה ויעניקו יחס אישי, הגון, אדיב וסבלני.

Asset 5

מצוינות

עובדי החברה ישאפו למצוינות ולהובלה ויעשו מאמץ לזיהוי צרכי הלקוח על מנת לספק עבורו מענה מותאם ויעיל.

Asset 6

חדשנות

עובדי החברה ימשיכו ללמוד ולהתמקצע על מנת להתאים את השירות לעולם הדיגיטל הדינאמי.

ליצירת קשר עם יועץ מקצועי השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם: