מיתוג אירועים

ממש כפי שמשקיעים בעסק, היום אנשים אוהבים גם למתג את האירועים שלהם. הסיבה לכך היא כמובן העובדה שמיתוג זה משהו שמאוד שייך היום לעולמנו, ולכן כאשר אנו מפיקים ומארגנים איזה שהוא אירוע שלנו, אנו נשקיע בו ונעשה מיתוג אירועים. כולנו מוזמנים היום לכל מיני אירועים אם זה חתונה בר או בת מצווה, ברית, ימי הולדת ועוד. אנחנו רוצים לעשות משהו כדי שנוכל לבלוט כבעלי השמחה. להפיק אירוע שאף אחד לא ישכח. כולנו רוצים שהאורחים שלנו יתרגשו ויגיעו לאירוע שלנו, ואנחנו נעשה כל מיני דברים שמי שלא הגיע התחרט.

מיתוג אירועים נחלק לסוג האירוע וגם לרצון של בעלי השמחה בה הם רוצים לעשות. יש כל מיני סוגים של מיתוג. במאמר זה ננסה לתת כמה עצות זהב למיתוג אירועים.

מיתוג אירועים מבוסס זיכרון

הבחירה בנושא מסוים, היא זו שמובילה לכל מיתוג אירועים. בואו נאמר למשל שבני הזוג הכירו בקרנבל בברזיל. הם שמחים להתענג על הזיכרון הזה, כי הנה הם מאוהבים ומתחתנים ולכן הם אולי ירצו לעשות חתונה בסגנון קרנבל. הם יכולים לבקש מהאורחים שלהם להתלבש בהתאם. לחלק להם אביזרי מסיבה, אפילו לעצב את האולם באותו אופן וגם החתן והכלה יכולים להיכנס על במה נוסעת בדמות קופידון. כלומר הנושא בא לידי ביטוי בכל אספקט של החתונה. החל מהתפאורה, כלה במעורבות האורחים ועד תפריט או מנות ממטבח ברזילאי. ברור שגם המוזיקה תהיה בהתאם.

באותה מידה אפשר להרים חתונה איטלקית, יוונית ואולי ישראלית נטו אם בני הזוג היו יחד בצבא. הם לא באמת הולכים להקים שם "מגורונים". שיר מסוים שבני הזוג אוהבים יכול להוות השראה למיתוג, ריקוד, אירוע עליו מבוסס הנושא ועוד.

מה הקונספט שלכם?

כאשר מדובר בבר או בת מצווה, הנושא יהיה כמובן מעולמם של הצעירים. זה יכול להיות נושא של סרט קאלט שהם אוהבים, דמות מספר ועוד. זו תופיע על צלחות וכוסות ותתנוסס על עוגת הבת מצווה. המוזיקה תהיה מהסרט, החברים יכולים להתבקש לבוא לבושים בהתאם ותהיה מעטפת שלמה של פריטים והתייחסות לנושא שנבחר. מיתוג אירועים לבר או בת מצווה מכניס היום לכל אירוע אביזרי פרסום, גימיקים שונים והשמיים הם הגבול. כאשר מדובר בצעירים יש המון אפשרויות לחגוג.

אצל חוגגי בר מצווה דתיים ושומרי מסורת, הרבה פעמים הנושא יהיה ירושלים ואם זה יוצא בחג כלשהו, מיתוג האירוע יהיה בהתאם לכך.

אנשים התעניינו גם בשירות של מיתוג מסעדה

מיתוג מסיבת יום הולדת

יום ההולדת של כל אחד הוא בהחלט סיבה למסיבה ואם נדייק- מיתוג אירועים נעשה הרבה פעמים למסיבות יום הולדת שבעלי השמחה מעוניינים לעשות. זה מתחיל מבחירת הלוקשיין שצריך להיות מיוחד. בוחרים את המוזיקה ומתחילים למתג. בלונים, קאפקייס, צלחות, כוסות עם דמות החוגגת. עוגה ענקית ואז מחלקים גם מוצרי פרסום בדמותה. אם היא למשל אוהבת לבשל אז היא תחלק סינרים ואם היא מתכננת בחברת הייטק אז היא תחלק למשל קובייה הונגרית למרות שלא צריך להיות מתכנת בשביל לסדר אותה נכון.

המיתוג יכול להיות כל תפאורה שהיא שתחליטו עליה. יש אפילו שהולכים על הזמנת ממתקים מיוחדים עם השם שלהם עליהם. אפשר לעשות הכול, ובכל חוגגי יום הולדת רוצים להרגיש שבאמת הם יעשו יום הולדת חד פעמית שאף אחד לא ישכח. זה בא לידי ביטוי בכמות ההשקעה שלהם ובמה שהם יעשו כדי שהאירוע יהיה מוצלח וכזה שכולם ידברו עליו אחר כך. כמה שהשם של החוגגים יופיע יותר פעמים וכמה שיהיו יותר כוסות עם השם הזה, ככה המיתוג יהיה מוצלח.

לחצו על הקישור >> משרד פרסום על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר