Facebook

קידום בפייסבוק?

יש לנו את השיטה הטובה ביותר לעשות זאת.

אחרי שפייסבוק החלה להתפתח בקנה מידה עולמי וגם הגיעה לישראל, היא החלה לתפוס מקום חשוב בחייהם של ישראלים רבים. כיום יש מעל 5 מיליון משתמשים ישראלים הפעילים בפייסבוק. הם מהווים קהל רחב למדי שניתן להגיע אליו, להגביר את החשיפה למותג ואף לייצר קהל לקוחות חדש ונאמן המגיע דרך פייסבוק.

צור קשר כאן וקבל הצעה לפרסום ממומן בפייסבוק

google-five-stars
5.0

לא מיהרתי לכתוב פה ביקורת עם תחילת העבודה כי אני אוהב לרשום ביקורת רק אחרי שאני בודק מה אני מקבל. עכשיו אחרי שכבר התחילו להגיע התוצאות שלהן ייחלתי אני יכול לרשום בכייף את ההמלצה שלי על ג'נסיס ועל העבודה הקפדנית שהם עשו לי
שי וולפסון

google-five-stars
5.0

רק לפני כמה חודשים המכירות שהייתי עושה דרך האינטרנט היו משמשות לי כהכנסה צדדית. היום אני במצב שעזבתי את העבודה כי אני חייבת לתת עוד זמן במשך היום ללקוחות חדשים שנכנסים על בסיס יומי בזכות עבודת הפירסום של ג'נסיס
רונה עמרני

google-five-stars
5.0

חברת פרסום הכי מקצועית שפגשתי . לאחר שעברתי חברות פרסום רבות באינטרנט שהבטיחו הרים וגבעות...וכולן אכזבו . סוף סוף הגעתי לחברה מקצועית , שיודעת את העבודה . הרימו לי אתר מכירות מדהים ...ובקמפיין קצר הכניסו לי אלפי אנשים לאתר
עמית שניידר

מדוע כדאי לפרסם בפייסבוק?

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, ולכן כאשר מדברים על פרסום בדיגיטל הרי ששירותי קידום בפייסבוק חייבים להיכלל בדרך כלל בתוכנית הפרסום שלכם. עם זאת, זו לא הסיבה העיקרית. יש מגוון סיבות מדוע כדאי לפרסם בפייסבוק. 

כמו, למשל, הקהל המגוון והאפשרות להגיע אל קהל היעד שלכם דרך פייסבוק, מגוון אפשרויות הפרסום השונות, האפשרות לבנות דף עסקי ולהגדיל את מספר העוקבים למותג שלכם, וכמובן מאגר המידע הענק של פייסבוק (שכולל גם את המאגרים של אינסטגרם ואפליקציית וואטסאפ שבבעלותה).

שי ורועי

פילוח נדיר במיוחד לקמפיין הפרסום שלכם

 כל זה נועד לאפשר פילוח נדיר במיוחד לקמפיין הפרסום שלכם. יתרונות נוספים של קידום בפייסבוק:

 • מחירי פרסום נמוכים ביחס להרבה פלטפורמות פרסום אחרות.
 • חיזוק המותג.
 • תוכן עשוי להפוך ויראלי ולספק חשיפה גדולה מאוד.
 • אפשרות לפרסום רימרקטינג, הנחשב לאפקטיבי ביותר כיום.
 • דוחות ביצועים ומעקבים אנליטיים ברמה הגבוהה ביותר.

היתרונות של פייסבוק על פלטפורמות אחרות

 • נוחות – אנשים רבים מבלים שעות בפייסבוק, בכל יום! זה אומר שהם מרגישים בנוח בפלטפורמה הזו. לכן, גם פרסומים ותכנים שונים המקודמים בתוך פייסבוק המופיעים להם בפיד עשויים להופיע בצורה ידידותית יותר ביחס לפרסומות דחיפה אחרות. 
 • פילוח – בשל מאגרי המידע הרבים של פייסבוק וחברות הבת שלה – אפשר יהיה לבצע פילוח מתקדם ואיכותי מאוד של קהל היעד בפרסום הממומן, ובכך למקד משמעותית את הקמפיין לקהל היעד הרלוונטי ביותר לעסק שלכם. תוכלו לפלח לפי גיל, מין, מקום מגורים או אזור בארץ ואפילו לפי תחומי עניין, תחביבים ופעילות בקבוצות שונות בפייסבוק.
 • מגוון אפשרויות פרסום – בדומה לענקית פרסום אחרת, גם פייסבוק מציעה לנו מגוון אפשרויות פרסום. מלבד הקמת פרופיל פרטי הרי שניתן לפתוח גם עמוד עסקי, גם להשתתף בקבוצות דיון שונות וגם לעשות שימוש במערכת הפרסום הממומן של פייסבוק על מנת לשלוח את המשתמשים ישירות לאתר הלקוח/דף נחיתה חיצוני, לקדם אפליקציות, לקדם מוצרים למכירה ועוד.
ג'סיקה
ירין PPC

קידום בפייסבוק עם חברת הפרסום המובילה בישראל

הצוות המקצועי שלנו בג’נסיס חי ונושם את הרשתות החברתיות מדי יום, מבלה שעות רבות במהלך היום בקידום בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות, בניהול קמפיינים ממומנים, יצירת תכנים איכותיים, חשיפה מוגברת של העסק לקהל היעד שלכם, התמחות גם בזירות התחרותיות ביותר. אנו מאמינים בשקיפות מלאה וקשר קבוע בין צוות הקידום לבין הלקוח. החברה מנפיקה דו”חות עבודה מסודרים ומקצועיים המאפשרים להציג ללקוח תוצאות מדידות ומהירות וניהול קמפיין אפקטיבי שיספק לכם תוצאות מדהימות.

TOP 10 בניהול סושיאל
עמודים עסקיים מנוהלים כאן בג'נסיס

קאר סנטר

קאר סנטר

מוסך פחחות וצבע.

42K

חשיפות

6024

עוקבים

עורך דין רונן דליהו

דיני המשפחה והירושה.

168K

חשיפות

2,828

עוקבים

בטר בלאס

Better Balance

החברה הישראלית למדרסים.

169K

חשיפות

329

עוקבים

צחר סטון

מפעל לעיבוד וניסור אבן.

65K

חשיפות

1,937

עוקבים

הסעות סגל

הסעות סגל

חברת הסעות.

32K

חשיפות

2815

עוקבים

קארטינג ישראל

מסלול נהיגה מקצועי.

400K

חשיפות

975

עוקבים

יין בעיר

חנות משקאות.

33K

חשיפות

2965

עוקבים

Mina

בגדי תינוקות וילדים.

74K

חשיפות

2950

עוקבים

נדב גינון ועיצוב גינות

חנות משקאות.

65K

חשיפות

4,817

עוקבים

שוק האיקרים

שוק האיכר

פירות וירקות.

74K

חשיפות

2428

עוקבים

מדוע ג'נסיס היא חברת הפרסום המתאימה ביותר עבורכם?

 • מתמחים בפרסום ממומן בפייסבוק.
 • מתמחים גם בזירות תחרותיות במיוחד.
 • מספקים מענה ללקוחות בפייסבוק 24/7.
 • מומחים בהפיכת עסקים רגילים לעסקים ויראליים.
 • מנהל תיק אישי לכל לקוח לתקשורת ישירה, מהירה ונוחה לכל צורך.
 • חברה מס’ 1 בישראל לבניית מותגים מנצחים.
 • כל המעטפת במקום אחד: בנייה ועיצוב העמודים, יצירת תכנים, ניהול עמודים, מענה ללקוחות, ניהול קמפיין ממומן ועוד.
פלג סושיאל
שחר מנהלת סטודיו

הפכו את הגולשים למעריצים ולממליצים שלכם!

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קידום בפייסבוק הוא האפשרות להפוך את הקהל למעריצים של המותג. אם תסתכלו על עמודים עסקיים בפייסבוק שיש להם עשרות אלפי עוקבים ויותר, תוכלו לראות קהל עוקבים פעיל בדרך כלל הנחשף מדי יום לתכנים המשותפים בעמוד העסקי – אנשים מגיבים, משתפים ומחווים את דעתם. הקמת עמוד עסקי בפייסבוק היא החלק הקל אולם בניית קהל עוקבים גדול, איכותי שיעריץ את המותג שלכם וימליץ עליו – זה כבר סיפור אחר.

בניית אמון עם הקהל דורשת זמן, אסטרטגיית תוכן נכונה, עיצוב גרפי מקצועי ועוד. תנו לצוות המומחים של ג’נסיס לספק לכם את שירות הקידום בפייסבוק הטובים ביותר עם מקדם צמוד המנהל את העבודה מולכם באופן ישיר.

שילוב של אינסטגרם עם קידום העסק שלכם בפייסבוק

מכיוון שפייסבוק היא גם הבעלים הנוכחי של אינסטגרם, ראינו לא מעט אפשרויות חיבור בין הפלטפורמות הללו בשנים האחרונות: פיצ’רים דומים שמפתחים לשתי הפלטפורמות וכמובן גם מיזוג הפרסום הממומן למערכת פרסום אחת של פייסבוק. ניתן גם לחבר את הפרופיל העסקי באינסטגרם לעמוד העסקי שלנו בפייסבוק ועוד.

 אנו בג’נסיס מתמחים בפרסום ברשתות החברתיות השונות, לרבות פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם ונשמח לספק לכם את כל המעטפת המלאה במקום אחד.

תומר מנהל פרויקטים
רועי PPC

פרסום שמביא תוצאות

כל אחד יודע לפתוח משתמש בפייסבוק ואפילו עמוד עסקי – אולם הפיכת העמוד העסקי למקצועי ואיכותי וכן ניהול קמפיין פרסום שמביא תוצאות הם עסק למקצוענים. הצוות המקצועי שלנו בג’נסיס חי, נושם ובועט לייקים, שיתופים, סטורי, פוסטים ועוד. אנו ערים לכל הטרנדים החדשים בשוק, עושים שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ודואגים לשמור על לקוחותינו בחזית הפרסום הדיגיטלית.

נשמח להגביר את הנוכחות שלכם ברשת באמצעות קידום בפייסבוק, להביא לכם תוצאות מרשימות באמצעות ניהול קמפיין ממומן (כולל רימרקטינג) ולבנות אתכם כמותג מוביל בתחום שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להיפגש!

שאלות ותשובות

מדוע כדאי לפרסם בפייסבוק?

לפרסום וקידום בפייסבוק יש יתרונות רבים, החל מאפשרויות הפרסום המגוונות של המערכת ועד לפילוח הקהל המתקדם. באמצעות פייסבוק תוכלו להשיג המון לידים ומכירות, להגביר את החשיפה לעסק לקהל היעד הרלוונטי עבורכם מכל רחבי הארץ (או העולם), להפוך את העסק או התכנים בו לוויראליים, להגדיל את האמינות, למתג את עצמכם כאוטוריטה בתחום שלכם ואף להפוך את הגולשים למעריצים וממליצים שלכם.

האם כדאי לשלב בין פרסום בפייסבוק לפרסום ברשתות חברתיות נוספות?

על אף שפרסום בפייסבוק לא צריך להיות קשור בהכרח לפרסום ברשתות חברתיות נוספות, הרי שיש הממליצים לשלב בין פרסום בפייסבוק לפרסום באינסטגרם, כיוון שפייסבוק היא הבעלים של שניהם. ניתן לנהל את הקמפיין הממומן דרך אותה מערכת פרסום של פייסבוק ואף להשתמש לרוב באותם תכנים לשיתוף בשתי הרשתות.

כמה תכנים צריך כדי לתחזק את העמוד העסקי?

התשובה הזו עשויה להשתנות בין עסק אחד לאחר, בהתאם למספר העוקבים, מידת התחרות והתקציב של בעל העסק כמובן. בסופו של דבר יש עסקים המתבססים על 4-3 תכנים בשבוע, אחרים מעלים לפחות פוסט אחד ביום ובתי עסק מסוימים מעלים אף כמה פוסטים ביום. 

ליצירת קשר עם יועץ מקצועי השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם:

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו:
03-5361513