4 סימנים שאתם צריכים מיתוג מחדש לעסק שלכם

בניית מותג היא עסק לא פשוט וייתכן וייקח לכם זמן לעשות זאת ותצטרכו להתלוות אל חברת פרסום ומיתוג מקצועית שתסייע לכם בנושא. לעתים רבות פשוט תגיעו להבנה כי המותג הנוכחי שלכם לא עובד מספיק טוב וכי תצטרכו פשוט למתג את העסק שלכם מחדש (במקום לסגור אותו ולהקים עסק אחר). זה קרה לחברות הגדולות ביותר שאתם מכירים כיום ולעתים גם הרשתות הגדולות הנראות לכם חזקות ויציבות עשויות לפתע להחליט למתג את עצמן מחדש (לדוגמה רשת מקדונלדס שהחליפה את צבעי המותג שלה או טוויטר שהפכה לX). להלן כמה סימנים שאתם צריכים מיתוג מחדש לעסק שלכם.

#1 – שם המותג שלכם כבר לא משקף את החזון העסקי שלכם:

אחת הסיבות היותר נפוצות למיתוג מחדש הוא כאשר צריך להחליף את שם העסק. זה יכול לקרות בכמה מקרים. ראשית כאשר שם העסק שהיה טוב ללפני 15-20 שנה כבר לא מתאים לרוח המודרנית או לרוח החברה הנוכחית ולשינויים שעברה. לעתים זה עשוי לקרות בשל פירוק שותפות או כניסה לשותפות חדשה – מקרים המצריכים לעתים בחירה שונה לשם העסק.

#2 – אתם לא מצליחים לבדל את עצמכם מהמתחרים שלכם:

דרך נוספת לדעת שאתם צריכים מיתוג עסקי מחדש לעסק שלכם היא כאשר אתם לא מצליחים לבדל את עצמכם מהמתחרים שלכם. בסופו של יום, על מנת לבנות מותג מצליח הוא צריך לבלוט מעל המתחרים, גם אם מדובר בשוק רווי בתחרות (אולי דווקא במיוחד בגלל זה).

#3 – המותג שלכם הפך להיות מסובך ומסורבל:

ככל שהשנים עוברות הטכנולוגיה מתקדמת וגם דפוסי הפעילות, החשיבה ולמידה של הצרכים ושל אנשים בכלל. לכן, אנשים מחפשים לדעת ולהבין דברים בצורה פשוטה ומהירה יותר, לחסוך משמעותית בזמן וליהנות מפעולות פשוטות שמקדמות אותם. הבנה מסובכת ומסורבלת מדי של המותג שלכם, המסרים שלו או אופן הפעולות עם השירותים והמוצרים שלכם עשויה לדרוש מכם מיתוג עסקי מחדש.

#4 – אסטרטגיית המותג שלכם השתנתה:

אסטרטגיה משפיעה באופן מהותי על מיתוג לעסקים. למעשה, היא חלק אינטגרלי ממנה. לכן במידה והאסטרטגיה שלכם משתנה על מנת לשווק טוב יותר את המוצרים ו/או השירותים שלכם, אם אתם פונים לקהל יעד אחר לפתע, עוברים להתמקד בפלח שוק ספציפי (או רחב) יותר, עוברים אזור או אפילו מתחילים לספק את השירות בשפות נוספות – תצטרכו מיתוג מחדש.

מיתוג עסקי מחדש
תוכן עניינים

ליצירת קשר עם יועץ מקצועי השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם:

ליצירת קשר עם יועץ מקצועי השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם:

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו:
03-5361513