תפריט
תפריט

מיתוג לעסק | מיתוג עסקי – בוא וגלה את סוד ההצלחה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
חברות מיתוג ואסטרטגיה

כולם מדברים על עיצוב לוגו לעסק ומיתוג עסקי – ובצדק.

בית עסק הזוכה למיתוג אפקטיבי ולעיצוב לוגו מקצועי הוא עסק שהערכים והתועלות שהוא מציע מוטמעים בתודעת לקוחותיו. ערכים ותועלות אלה באים לידי ביטוי ברגע האמת, בו הלקוחות ניצבים מול המדף בנקודת המכירה, או עומדים בפני החלטת קנייה.

לכן, מיתוג עסקי המלווה בלוגו מקצועי, הוא כלי שיווקי חיוני עבור כל עסק ועבור עסקים חדשים במיוחד. מדובר בתהליך מורכב, שיש לו השפעה רבה על סיכויי ההצלחה של העסק ולכן מומלץ להיעזר במומחים בעלי ניסיון מוכח במיתוג עסקי ובעיצוב לוגו, אשר ילוו אותך לאורך כל שלבי המיתוג.

 

מיתוג עסקי מתחיל בהכרת העסק שלך

אתה מכיר היטב את המוצרים שלך ואת השירותים שאתה נותן, אבל… האם אתה מכיר את העסק שלך? מיתוג עסקי מתחיל במענה על השאלות הבאות:
  • מהו הבידול של העסק שלך בשוק בו אתה פועל?
  • מדוע שהלקוח ייבחר בך על פני מתחריך?
  • מה הוא ה-D.N.A. של העסק שלך ומה היא החוויה הייחודית שהוא מציע ללקוחות?
 

מיתוג עסקי דורש ממך להכיר את המתחרים שלך

רבים מבעלי העסקים בטוחים כי העסק שלהם הוא יחיד ומיוחד בתחומו. לצערנו, במרבית המקרים, המציאות שונה. בתהליך מיתוג עסקי תידרש לענות  על השאלות הבאות: מי המתחרים העסקיים שלך בעולם הממשי ומי המתחרים שלך בזירה האינטרנטית? מה הופך אותם לייחודיים בעיני לקוחותיהם? כיצד הם מגייסים לקוחות ואיזה הזדמנויות פתוחות הם משאירים עבורך? איתור נקודות החולשה של המתחרים, הוא קצה החוט למיתוג עסקי שיוביל להצלחה שלך.

 

 

מיתוג עסקי מחייב אותך להכיר את קהל היעד שלך

לעיתים רבות, לעסקים קטנים וחדשים יש יתרון על פני עסקים גדולים וותיקים: עסקים קטנים מכירים את לקוחותיהם ברמה האישית. לכן, מיתוג עסקי מקצועי לעסק קטן או חדש מתחיל בהכנת "פרופיל לקוח" ורשימה של ערכים ותועלות שהמותג שלך מעמיד לרשותו: מי הוא הלקוח האידיאלי שלך? מה הם הצרכים שלו מעבר לשימוש הפיזי במוצר או בשירות שאתה מציע? מה הוא שואף להיות ואת מי הוא מנסה לחקות? מה "כואב" לi? וכיצד אתה יכול להפוך לפתרון המושלם מבחינתו?

 

 

עכשיו, אפשר להתחיל במיתוג!

מיתוג עסקי מוגדר כשם, סימן, סימבול, עיצוב או שילוב ביניהם, היוצר זהות ייחודית ומבודלת למוצר או שירות. באמצעות מיתוג עסקי ו- עיצוב לוגו לעסק, לקוחותיך הפוטנציאלים יכולים לראות במוצר או בשירות שלך פיתרון אפשרי ואמיתי לבעיה או לצורך שלהם. אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בתהליך המיתוג הוא לוגו לעסק.

 

 

עיצוב לוגו לעסק – הבסיס לכל מיתוג עסקי

לוגו לעסק מזוהה עם המותג שלך והוא ה"תמונה" שאנשים רואים בדמיונם כאשר הם מדברים עליך. לוגו מקצועי הוא לוגו הממחיש באופן מיידי את התחום בו עוסק המותג שלך ומעביר את הערכים המובילים אותו. לוגו מקצועי יהיה ייחודי ופשוט למראה, זכיר גם במבט חטוף וניתן ליישום בכל מדיום פרסומי ובכל נקודות ההשקה עם הלקוחות: כרטיסי ביקור, רכבי החברה, שילוט, ביגוד, מודעות, מוצרי קד"מ ועוד.
 
אם המותג שלך והלוגו המייצג אותו מעבירים את המסר שלך בבהירות, יוצרים חיבור רגשי בקרב קהל היעד, מניעים אותו לפעולה ומחזקים את נאמנותם למותג, הרי שזכית במיתוג מקצועי ובכלי רב עוצמה בקרב על הלקוח הבא שלך!
 

מעוניין לעבור תהליך מיתוג עסקי מקצועי שיעיף את העסק שלך לשמיים? כנס>>> מיתוג עסקי ע"י ג'נסיס פרסום ומיתוג

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים

מיתוג אישי- יתרונות

מיתוג אישי

מיתוג אישי- יתרונות לכל חברה ועסק יש את הייחוד שלה. כאשר היא תרצה לעשות תהליך של מיתוג אישי, היא תבליט את היתרונות שלה, כדי שידעו

קרא עוד »

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו: 077-9972792