מיתוג עסקי | שניצל פוינט

מי הלקוח? שניצל פוינט – מזללה תל אביבית שמתרכזת בשניצלים, אבל יודעת להכין עוד כמה דברים.

רקע על הלקוח: הם הגיעו אלינו כעוד שניצליה, מקום עממי עם שאיפה להפוך לרשת זכיינות. מקום עם אוכל טוב, במיקום מצוין ברחוב אבן גבירול בתל אביב. מה שהיה חסר להם זה בעיקר מיתוג מתאים שיהפוך אותם לסניף מוביל באזור, ובהמשך לרשת ארצית.

מה התבקשנו לעשות? עיצוב לוגו ומיתוג עסקי שימתג את העסק כבית אוכל מוביל שפונה לקהל לקוחות מגוון.

מה היה מאתגר? האתגר המרכזי בו נתקלנו בתהליך המיתוג היה קהל הלקוחות המגוון אליו הם רצו לפנות: אנשי עסקים חנוטים בחליפות העובדים באזור ומחפשים פתרון לארוחת הצהריים, משפחות עם ילדים שמגיעות אחר הצהריים וגם צעירים שמגיעים בשעות הערב. במילים אחרות – מיתוג עסקי שיתאים לכולם ויפנה לכל אחד מהם בצורה הנכונה.

אה… וגם זה שבכל פעם שהמעצב ישב על הפרויקט הוא נתקף מאנצ’ מטורף לשניצל – לא קל בכלל 😉

מה עשינו? יצרנו שפה צעירה ועדכנית שמצליחה בו זמנית לפנות לקהלי יעד שונים ביצענו ניהול קמפיינים בגוגל. מתוך הלוגו שעיצבנו, המשכנו למיתוג עסקי שלם, כולל עיצוב תפריט ותפריט קיר, עיצוב שקיות, כוס בירה, נייר עטיפה, עיצוב חולצה, עיצוב רול אפ, פלאייר ומגנטים – הכל בשפה שיצרנו עבורם.

איך היה? כיף חיים. אין כמו לשלב שתי אהבות – אוכל ועיצוב. מאז שהסתיים תהליך המיתוג שניצל פוינט הספיקו לפתוח סניף נוסף, ונראה שהם בדרך להגשים את החלום שלהם ולהפוך לרשת. אנחנו שמחים שלקחנו חלק ועזרנו להם עם עיצוב לוגו ומיתוג עסקי מוצלח. כמובן שאנחנו מקפידים להזמין שניצל פוינט פה ושם.

מיתוגים נוספים

רוצים לשתף את זה?

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email

ליצירת קשר עם יועץ מקצועי השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם:

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו:
03-5361513