בניית אתר | מיתוג – CREDIT 4 U

הלקוח: CREDIT 4 U הלוואות

האתגר: בשל אופי המוצר, הוחלט לבנות אתר אינטרנט דינמי וסופר מניע לפעולה, מהסוג שנותן פתרונות מהירים ללקוחות, כך שניתן יהיה לשרת אותם במהירות. בהתאם לצרכים היה עלינו לקבוע גם אמצעים מערכתיים תומכים ומשלמים, לקידום האתר בתוצאות החיפוש של גוגל.

התהליך: בניית אתר בסטנדרטים בנקאים, המספק תוכן איכותי ומלא ללקוחות המעוניינים בהלוואות, במטרה לייצר לידים איכותיים והמרות עבור הלקוח. כחלק ממערך קידום האתר והשירות שהוא מציע, עוצב וקודם גם דף נחיתה, שמוקד למתן פתרון לכל בעיה. נקבע עיצוב דינמי בצבעים המאפיינים אתרים אינפורמטיים וחדשותיים והותאם שילוט שהשלים את המערך הנדרש.

התוצאה: אתר אינטרנט נגיש בצבעי כחול-אדום, המבהירים את מידת האמינות הגבוהה של נותן השירות. הותאמו חלונות קופצים וטופס פנייה לחיזוק הקשר עם הנכנסים לאתר. נבחרו בקפידה תמונות רלבנטיות ונוצר תפריט עשיר, המכיל את כל סוגי השירותים לרבות מידע מפורט אודות התהליכים, כך שהלקוח יוכל לקבל החלטה מושכלת ומהירה. דף הנחיתה הציג את השירות באופן תמציתי ועודד את פניית הלקוחות הפוטנציאליים, תוך מיקוד וטירגוט לצד חשיפה מוגברת. במקביל לקידום בערוץ הדיגיטל, נעשה שימוש במדיה המסורתית והוצבו שלטים בנקודות המפגש עם הלקוחות, להשלמת מערך השיווק.       

יש לכם מוצר שמצריך אמינות גבוהה? פנו אלינו ונסייע לכם לגייס לקוחות חדשים

מיתוגים נוספים

רוצים לשתף את זה?

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email

ליצירת קשר עם יועץ מקצועי השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם:

דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו או התקשרו:
03-5361513